Telefon: 412 532 035     
email: zusdc@zusdc.cz
facebook.com/zusdc

INFORMACE

středa, 13 prosinec 2023 10:10

MIRAI nám věnoval zpěvník

Moc děkujeme kapele Mirai za krásný vánoční dárek pro naše žáky! Už se nemůžeme dočkat, až po celé škole budou znít vaše písničky, které mají naše děti tak rády ❤️
 
"Ahoj,
zdraví Tě kapela Mirai. Máme radost, že je náš zpěvník na světě, a protože naše první hudební krůčky vedly taky na hudební školy, říkali jsme si, že jich pár věnujeme právě ZUŠkám. Třeba Vám udělají radost a poslouží i jako zábavný nevšední učební materiál pro hodiny. Zpěvník obsahuje mnoho našich písní s akordovými značkami a notovým záznamem, a navíc obsahuje speciální QR kódy, které Tě dostanou na video lekce, kde se Ti pokusíme vysvětlit, jak songy hrajeme přímo my. Určitě nám dej vědět, jestli Tě zpěvník baví. Děkujeme a těšíme se na společné hudební dobrodružství.
Hodně radosti z hudby přeje
MIRAI"
 
IMG 7797 IMG 7798
IMG 7794