Telefon: 412 532 035     
email: zusdc@zusdc.cz
facebook.com/zusdc

INFORMACE

Akce 2022/2023

Datum

Název akce

V kolik hodin

Místo konání

01.07.-03.09. Hlavní prázdniny    
29.06. Závěrečné vystoupení LDO 2 17:00 sál ZUŠ
28.06. Třídní koncertík žáků pí uč. Horákové 16:30 sál ZUŠ
27.06. Závěrečná přehrávka třídy pí uč. Vaňkové 17:15 sál ZUŠ
26.06. Závěrečné vystoupení žáků pí uč. Bendákové 16:30 sál ZUŠ
23.06. Absolventský koncert R. Pomichálkové a D. Sufčákové ze třídy pí uč. M. Jetelové 16:30 sál ZUŠ
22.06. Třídní přehrávka žáků p. uč. Lukeše 16:30 sál ZUŠ
21.06. Závěrečný koncert žáků p. uč. Rejmana 16:30 sál ZUŠ
19.06. Klasifikační porada + FKSP 10:00 sál ZUŠ
16.06. Závěrečné vystoupení LDO 1 17:00 sál ZUŠ
12.-15.06. Postupové zkoušky    
09.06. ZUŠkohraní v Pivovaru Pozvánka 16:30 Centrum Pivovar
08.06. Závěrečná přehrávka žáků pí uč. Dushek 16:00 sál ZUŠ
05.06. Závěrečný koncert žáků pí uč. Waldaufové 16:30 sál ZUŠ
02.06. Závěrečný koncert žáků ze třídy pí uč. Brožové 16:00 sál ZUŠ
29.-31.05. Talentové zkoušky    
26.05. Absolventské představení LDO 17:00 sál ZUŠ
25.05. 7. Interní koncert 16:30 sál ZUŠ
24.05. Absolventský koncert II 18:00 sál ZUŠ
23.05. Absolventský koncert I 18:00 sál ZUŠ
22.05. Porada zaměstnanců 11:00 sál ZUŠ
18.05. Třídní předehrávka žáků pí uč. Waldaufové 16:00 sál ZUŠ
15.05. Třídní koncert žáků p. uč. Bukha 17:00 sál ZUŠ
12.05. ZUŠkohraní v Pivovaru Pozvánka 16:30 Centrum Pivovar
28.04. Třídní veřejná přehrávka pí uč. Dietzové 17:00 sál ZUŠ
26.04. 6. Interní koncert 16:30 sál ZUŠ
22.04. Krajské kolo soutěže ZUŠ - hra na EKN   Konzervatoř Teplice
19.04. Předehrávka nejmladších žáků pí uč. Waldaufové 16:30 sál ZUŠ
17.04. Speciální porada ke Dni učitelů s kulturním programem + FKSP 10:00 sál ZUŠ
14.04. ZUŠkohraní v Pivovaru Pozvánka 16:30 Centrum Pivovar
06.04. Velikonoční prázdniny    
31.03. Krajské kolo soutěže ZUŠ - komorní hra smyčcové nástroje   ZUŠ Litoměřice
23.03. Krajské kolo přehlídky sborového zpěvu   MD Žatec
23.03. Zelený koncert /vystoupení žáků hudebního oboru zahalených do zelené barvy/ 17:00 sál ZUŠ
21.03. 5. Interní koncert 16:30 sál ZUŠ
20.03. Porada zaměstnanců 11:00 sál ZUŠ
17.03. ZUŠkohraní v Pivovaru Pozvánka 16:30 Centrum Pivovar
10.-11.03. Krajské kolo soutěže LDO - kolektivní projev   ZUŠ FLG Most
06.03. Krajské kolo soutěže ZUŠ - komorní hra dechové nástroje   ZUŠ FLG Most
23.02. 4. Interní koncert 16:30 sál ZUŠ
21.02. Okresní kolo soutěže ZUŠ - komorní hra dechové nástroje, komorní hra smyčcové nástroje, hra na EKN, hra na akordeon   sál ZUŠ
20.02. Kontrola PO, dokumentace /vedení školy/ 10:00 sál ZUŠ
17.02. ZUŠkohraní v Pivovaru Pozvánka 16:30 Centrum Pivovar
15.02. Klavírní putování - Cyklus koncertů žáků základních uměleckých škol z Ústeckého kraje  18:00 sál ZUŠ
13.02. Porada zaměstnanců 11:00 sál ZUŠ
06.-12.02. Jarní prázdniny    
03.02. Pololetní prázdniny    
02.02. Pololetní vystoupení LDO 2 17:00 sál ZUŠ
01.02. Pololetní vystoupení LDO 1 17:00 sál ZUŠ
31.01. Pololetní vystoupení žáků p uč. Bendákové 16:30 sál ZUŠ
26.01. Pololetní koncert žáků pí uč. Dushek 16:00 sál ZUŠ
25.01. 3. Interní koncert 16:30 sál ZUŠ
23.01. Pololetní koncert třídy pí uč. Cvejnové 16:30 sál ZUŠ
20.01. ZUŠkohraní v Pivovaru Pozvánka 16:30 Centrum Pivovar
19.01. Třídní přehrávka žáků p. uč. Lukeše 16:30 sál ZUŠ
18.01. Pololetní koncert třídy pí uč. Vaňkové 16:00 sál ZUŠ
16.01. Klasifikační porada 11:00 sál ZUŠ
16.01. Prověrky BOZP /vedení školy/ 10:00  
23.12.-02.01. Vánoční prázdniny    
21.12. Filmový a muzikálový klavír - koncert žáků pí uč. Waldaufové Pozvánka 16:30 sál ZUŠ
20.12. Vánoční koncert třídy p. uč. Rejmana 16:30 sál ZUŠ
19.12. Porada zaměstnanců s kulturním programem + FKSP 10:00 sál ZUŠ
16.12. Vánoční koncert žáků pí uč. M. Jetelové 16:30 sál ZUŠ
15.12. Prosincové hraní žáků pí uč. Horákové 16:30 sál ZUŠ
14.12. Vánoční koncert "Pohádkové Vánoce" Pozvánka 17:00 Městské Divadlo Děčín
14.12. Sněhánky - vystoupení LDO pro družinu ZŠ Vojanova 14:00 ZŠ Vojanova
13.12. Vánoční klavírní koncert žáků pí uč. Hančové 16:30 sál ZUŠ
12.12. Porada zaměstnanců 11:00 sál ZUŠ
09.12. ZUŠkohraní v Pivovaru Pozvánka 16:30 Centrum Pivovar
08.12. Zimní kytarový koncert žáků pí uč. Švarné 17:30 sál ZUŠ
07.12. Adventní koncert 14:00 Husovo nám., Děčín
07.12. Vánoční koncert žáků pí uč. Haňkové a Haňkové ml. 16:00 sál ZUŠ
06.12. Vánoční koncert - Z filmů a pohádek /p. uč. Rosenberg, pí uč. Píštěková/ Pozvánka 17:30 sál ZUŠ
05.12. Předvánoční koncert žáků pí uč. Solodovnikové a p.uč. Bukha 17:00 sál ZUŠ
03.12. Klavírní seminář Mgr. Petera Toperczera /pí uč. Dushek/   Konzervatoř Teplice
03.12. Vánoční koncert žáků pí uč. Dietzové 15:00 Trmice
02.12. Vánoční koncert bicího oddělení 17:00 sál ZUŠ
01.12. Adventní koncert pro Klub seniorů /p.uč. Rejman/ 14:30 Bezručova ul.
30.11. Adventní koncert 14:00 Husovo nám., Děčín
28.11. Porada - plánování a organizace programu Vánočního koncertu 11:30 sál ZUŠ
27.11. Koncert na vánočním trhu /Pomněnky/ Foto 15:30 Parkoviště pod knihovnou
27.11. Adventní koncert v kostele Jména Panny Marie /pí uč. Haňková a Haňková ml./ Pozvánka 15:00 Kostel Jména Panny Marie, Bynov
26.11. Koncert BigBandu na Vánočním Food Marketu Foto 15:45 Parkoviště pod knihovnou
26.11. Koncert na pódiu na Staroměstském náměstí /Pomněnky/ 15:45 Praha
26.11. Koncert v Chrámu sv. Mikuláše /Pomněnky/ 14:00 Praha
25.11. Koncert se zahraničními sbory v sále Hlahol /Pomněnky/ 19:00 Praha
25.11. Tajný koncert pro zaměstnance MMDěčín /L´cash band/ 18:00 Střelnice, Děčín
25.11. Tónobraní - listopadové hraní třídy pí uč. Horákové Pozvánka 17:30 Zámek Děčín
25.11. Předadventní koncert žáků pí uč. Brožové 16:00 sál ZUŠ
24.11. Generálka tajného koncertu na Střelnici /L´cash band/ 18:00 Střelnice, Děčín
23.11. Porada organizačního týmu Vánočního koncertu 12:00 sál ZUŠ
22.11. 2. Interní koncert 16:30 sál ZUŠ
22.11. Neveřejná přehrávka sólových čísel na koncert v divadle 15:00 sál ZUŠ
19.11. Soustředění BigBandu - rytmická sekce 09:00 ZUŠ
15.11. Na vlnách fantazie /pí uč. Nedvědová, Švarná/ Pozvánka 17:00 Café Prostoru
15.11. Koncert kytarové třídy pí uč. Vaňkové Pozvánka 17:00 Synagoga
11.11. ZUŠkohraní v Pivovaru Pozvánka Foto 16:30 Centrum Pivovar
10.11. Sváteční koncert Kamily Nývltové - zazpívá Eliška Halgašová ze třídy pí uč. Haňkové ml. 19:00 Slovanský dům-Empire Hall, Praha
09.11. Výchovný koncert Severočeské filharmonie /žáci pí uč. Dietzové/ Foto 10:15 Teplice
07.11. Porada zaměstnanců 11:00 sál ZUŠ
04.11. Podzimní koncert žáků pí uč. Waldaufové Pozvánka 16:30 sál ZUŠ
03.11. Informační setkání ředitelů a zástupců škol a školských zařízení v rámci projektu MAP III ORP Děčín /pí ředitelka Jetelová/ 10:00 Magistrát města Děčín
02.11. Klavírní putování - Cyklus koncertů žáků základních uměleckých škol z Ústeckého kraje Pozvánka 18:00 ZUŠ Litoměřice
26.-27.10. Podzimní prázdniny    
20.-22.10. Valná hromada AZUŠ /pí ředitelka Jetelová/   Jičín
20.10. 1. Interní koncert Foto 16:30 sál ZUŠ
17.10. Minipředehrávka žáků pí uč. Waldaufové 18:00 sál ZUŠ
12.-18.10. Mezinárodní festival pěveckých sborů Cantate Catalunya Barcelona 2022 /Pomněnky/   Barcelona
15.10. Pěvecká soutěž Karlovarský hlas 2022 /p. uč. Rosenberg/ Foto   Karlovy Vary
13.10. Společné setkání ředitelů ZUŠ Ústeckého kraje /pí ředitelka Jetelová/ 10:00 ZUŠ E. Randové, Ústí nad Labem
12.10. Na vlnách fantazie /pí uč. Nedvědová, Švarná/ Pozvánka Foto 17:00 Café Prostoru
08.10. Flétnový kurz komorní hry s koncertem /pí uč. Jetelová/ Foto Video 10:00-20:00 Löbau, Německo
04.10. Kontrola hasičský sbor 09:00  
03.-07.10. Kontrola hospodaření KÚÚK    
03.10. Porada zaměstnanců 11:00 sál ZUŠ
03.10. Školení BOZP 10:00 sál ZUŠ
03.10. Požární hlídky 9:30 sál ZUŠ
01.10. Klavírní seminář improvizace 10:00-17:00 ZUŠ Litvínov
22.-23.09. Výjezdní pracovní setkání ředitelů speciálních škol, ZUŠ, DD, DDM a PPP ÚK /pí ředitelka Jetelová/   Dvůr Perlová voda
16.09. Zahájení výstavy Libverda /p. uč. Rosenberg, výtvarný obor/   Libverda Děčín
12.09. Porada zaměstnanců 11:00 sál ZUŠ
06.-07.09. Dodatečné talentové zkoušky 13:00-16:15 sál ZUŠ
30.08. Porada zaměstnanců 11:00 sál ZUŠ
01.07.-31.08. Hlavní prádzniny