Telefon: 412 532 035     
email: zusdc@zusdc.cz
facebook.com/zusdc

INFORMACE

Úspěchy 2023/2024

Soutěž ZUŠ ve hře na klavír - školní kolo 31.1.2024

Třída Marie Waldaufové
Wolfová Mia 0. kategorie 1. místo
Svobodová Kateřina 0. kategorie 1. místo
Kopecká Natálie III. kategorie 1. místo s postupem
Baštrnáková Adéla III. kategorie 1. místo
Rokos Jakub IV. kategorie 1. místo s postupem
Kleinová Johana IV. kategorie 1. místo s postupem
Seidl Jiří V. kategorie 1. místo s postupem
Třída Jany Horákové:   
Müllerová Ella
IV. kategorie 1. místo s postupem
Šoltysová Marie IV. kategorie 1. místo s postupem
Macháčková Kateřina VI. kategorie 1. místo s postupem
Lazorová Barbora VI. kategorie 1. místo s postupem
Třída Taťjany Solodovnikové:
Masojídková Emílie
0. kategorie 2. místo
Macková Sarah 0. kategorie 2. místo
Šoltys František VI. kategorie 2. místo
Třída Heleny Cvejnové:
Skála František Jaroslav
I. kategorie 1. místo s postupem
Burdová Marie Ema II. kategorie 1. místo s postupem
Klavírní duo (Hajná, Veselý) Hra v klavírním duu – IV. kategorie 1. místo s postupem
Třída Kateryny Dushek:
Nováková Veronika
I. kategorie 1. místo s postupem
Conlon Elizabeth Nicholas IV. kategorie 1. místo s postupem
Havlíček Denis VIII. kategorie 1. místo s postupem
Třída Ivy Hančové:
Gebauerová Anežka
0. kategorie 2. místo
Morvai Kristýna Ella VI. kategorie 2. místo
Budveselová Kristýna VIII. kategorie 3. místo
Třída Ivy Šulcové:
Hanáčková Viola I. kategorie 1. místo
Třída Renaty Haňkové:
Kondrysová Nela IV. kategorie 3. místo
Herynková Nela VIII. kategorie 2. místo
Třída Kateřiny Wágner:
Šupková Tereza V. kategorie 3. místo
Třída Ivy Bendákové
Šikyřová Zdeňka VIII. kategorie čestné uznání
Třída Davida Žaluda:
Bartoš Martin II. kategorie 2. místo

______________________________________________________

Soutěž ZUŠ ve hře na housle a kytary - školní kolo 24.1.2024

Houslová třída Ireny Dietzové
Anita Havlíčková II. kategorie 1. místo
Anna Hrčková III. kategorie 1. místo
Klára Magdalena Dimitrovová V. kategorie 1. místo
Matyáš Hon    VI. kategorie 1. místo s postupem
Eliška Eflerová    VII. kategorie 1. místo
Kytarová třída Ivana Šoltyse
Anna Šuberová I. kategorie 1. místo s postupem
Kytarová třída Ivany Vaňkové
Demian Kosar 0.b kategorie 1. místo s postupem
Tomáš Bajcura V. kategorie 1. místo
Vítězslav Rejthar  V. kategorie 2. místo
Alena Marková VI. kategorie 1. místo s postupem
Tomáš Michl   VI. kategorie 1. místo s postupem
Eliška Klímová   VI. kategorie 1. místo
Adéla Jankovičová    VII. kategorie 1. místo s postupem
Klára Bartáčková    VIII. Kategorie 1. místo s postupem
Daniela Rejtharová VIII. kategorie 1. místo s postupem
T. Bajcura T. Michl a V. Rejthar  III. kategorie 1. místo s postupem