Telefon: 412 532 035     
email: zusdc@zusdc.cz
facebook.com/zusdc

INFORMACE

Rozvrh HN 23 24

Sbory

Poupata ÚT 16:00-16:45 
Kvítek ČT 15:10-16:40
Pomněnky PO 16:00-17:30

 

Dramaťák

Petra Nedvědová
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
14:30-
16:00
2. ROČNÍK  14:30-
16:00
1. ROČNÍK  15:45-
18:00 
5. ROČNÍK   15:00-
16:30 
PŘÍPRAVKA   14:15-
16:30
6. ROČNÍK
17:15-
19:30
1. ROČNÍK (II. stupeň) 16:10-
18:25
3.+4. ROČNÍK  16:35-
18:50
II. STUPEŇ+7. ROČNÍK

 

Výtvarný obor

Gabriela Obočenská
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
13:25 - 15:40 13:25 - 15:40 15:50 - 18:05 15:50 - 18:05 15:00 - 17:25
15:50- 18:05 15:50 - 18:05

 

Marcela Sufčáková
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
13:30 - 15:45 15:30 - 17:45 15:30 - 17:45 14:00 - 16:15 14:15 - 16:30
15:55 - 18:10 16:35 - 18:50

 

Soutěže ZUŠ ve hře na klavír - krajské kolo 22.-23.3.2024

I. kategorie  
Jaroslav František Skála 2. místo
IV. kategorie  
Jakub Rokos 2. místo
Elizabeth Nicolas Conlon 3. místo
Ella Müllerová 2. místo
V. kategorie
Jiří Seidl 2. místo 
VI. kategorie
Kateřina Macháčková 2. místo
Barbora Lazorová 2. místo
Hra v klavírním duu – IV. kategorie
Klavírní duo Hajná, Veselý 3. místo

______________________________________________________

 Soutěž ZUŠ v přednesu - krajské kolo 16.-17.3.2024

Lucie Klímová Zlaté pásmo s postupem do ústředního kola
Klára Magdalena Dimitrovová   Stříbrné pásmo
Jan Hošek Zlaté pásmo s postupem do ústředního kola

______________________________________________________

Blahopřejeme žákům výtvarného oboru
ze třídy Marcely Sufčákové
k přijetí na střední umělecké školy s výtvarným zaměřením!

Tereza Marholdová
Nikola Hašková
Pavlína Hašková
Barbora Skálová

______________________________________________________

Soutěže ZUŠ ve hře na klavír - okresní kolo 27.2.2024

I. kategorie  
Jaroslav František Skála 1. místo s postupem
Veronika Nováková 1. místo
II. kategorie  
Ema Marie Burdová 1. místo
III. kategorie  
Natálie Kopecká 1. místo
IV. kategorie  
Jakub Rokos 1. místo s postupem
Elizabeth Nicolas Conlon 1. místo s postupem
Ella Müllerová 1. místo s postupem
Marie Šoltysová 2. místo
Johana Kleinová 2. místo
V. kategorie
Jiří Seidl 1. místo s postupem
VI. kategorie
Kateřina Macháčková 1. místo s postupem
Barbora Lazorová 1. místo s postupem
VIII. kategorie
Denis Havlíček 2. místo
Hra v klavírním duu – IV. kategorie
Klavírní duo Hajná, Veselý 1. místo s postupem

______________________________________________________

Soutěže ZUŠ ve hře na housle - okresní kolo 29.2.2024

VI. kategorie
Matyáš Hon    1. místo s postupem

______________________________________________________

Soutěže ZUŠ ve hře na kytaru - okresní kolo 29.2.2024

0.b) kategorie
Demian Kosar 1. místo s postupem 
VI. kategorie
Alena Marková 1. místo s postupem
Tomáš Michl 2. místo
VII. kategorie
Adéla Jankovičová 1. místo
VIII. kategorie
Daniela Rejtharová 2. místo
Klára Bartáčková 2. místo
Komorní hra - III. kategorie
Trio Bajcura-Michl-Rejthar    2. místo

______________________________________________________

Recitační soutěž Dětská scéna - městské kolo 28.2.2024

II. kategorie
Lea Svobodová postup do oblastního kola 
Kristýna Burianová čestné uznání
III. kategorie
Jan Hošek postup do oblastního kola
Dominik John postup do oblastního kola
Lola Černohousová čestné uznání
IV. kategorie
Lucie Klímová postup do oblastního kola

______________________________________________________

Pěvecká soutěž Skřivánek - regionální kolo 21.2.2024

Kategorie A2
Marie Ledvinková 1.místo s postupem do celostátního kola 
Rozálie Bezděková 2. místo
Kategorie C2
Johana Vlková 1.místo s postupem do celostátního kola 
Zdeněk Hanuš 2.místo s postupem do celostátního kola  

IMG 1762______________________________________________________

Soutěž ZUŠ ve hře na klavír - školní kolo 31.1.2024

Třída Marie Waldaufové
Wolfová Mia 0. kategorie 1. místo
Svobodová Kateřina 0. kategorie 1. místo
Kopecká Natálie III. kategorie 1. místo s postupem
Baštrnáková Adéla III. kategorie 1. místo
Rokos Jakub IV. kategorie 1. místo s postupem
Kleinová Johana IV. kategorie 1. místo s postupem
Seidl Jiří V. kategorie 1. místo s postupem
Třída Jany Horákové:   
Müllerová Ella
IV. kategorie 1. místo s postupem
Šoltysová Marie IV. kategorie 1. místo s postupem
Macháčková Kateřina VI. kategorie 1. místo s postupem
Lazorová Barbora VI. kategorie 1. místo s postupem
Třída Taťjany Solodovnikové:
Masojídková Emílie
0. kategorie 2. místo
Macková Sarah 0. kategorie 2. místo
Šoltys František VI. kategorie 2. místo
Třída Heleny Cvejnové:
Skála František Jaroslav
I. kategorie 1. místo s postupem
Burdová Marie Ema II. kategorie 1. místo s postupem
Klavírní duo (Hajná, Veselý) Hra v klavírním duu – IV. kategorie 1. místo s postupem
Třída Kateryny Dushek:
Nováková Veronika
I. kategorie 1. místo s postupem
Conlon Elizabeth Nicholas IV. kategorie 1. místo s postupem
Havlíček Denis VIII. kategorie 1. místo s postupem
Třída Ivy Hančové:
Gebauerová Anežka
0. kategorie 2. místo
Morvai Kristýna Ella VI. kategorie 2. místo
Budveselová Kristýna VIII. kategorie 3. místo
Třída Ivy Šulcové:
Hanáčková Viola I. kategorie 1. místo
Třída Renaty Haňkové:
Kondrysová Nela IV. kategorie 3. místo
Herynková Nela VIII. kategorie 2. místo
Třída Kateřiny Wágner:
Šupková Tereza V. kategorie 3. místo
Třída Ivy Bendákové
Šikyřová Zdeňka VIII. kategorie čestné uznání
Třída Davida Žaluda:
Bartoš Martin II. kategorie 2. místo

______________________________________________________

Soutěž ZUŠ ve hře na housle a kytary - školní kolo 24.1.2024

Houslová třída Ireny Dietzové
Anita Havlíčková II. kategorie 1. místo
Anna Hrčková III. kategorie 1. místo
Klára Magdalena Dimitrovová V. kategorie 1. místo
Matyáš Hon    VI. kategorie 1. místo s postupem
Eliška Eflerová    VII. kategorie 1. místo
Kytarová třída Ivana Šoltyse
Anna Šuberová I. kategorie 1. místo s postupem
Kytarová třída Ivany Vaňkové
Demian Kosar 0.b kategorie 1. místo s postupem
Tomáš Bajcura V. kategorie 1. místo
Vítězslav Rejthar  V. kategorie 2. místo
Alena Marková VI. kategorie 1. místo s postupem
Tomáš Michl   VI. kategorie 1. místo s postupem
Eliška Klímová   VI. kategorie 1. místo
Adéla Jankovičová    VII. kategorie 1. místo s postupem
Klára Bartáčková    VIII. Kategorie 1. místo s postupem
Daniela Rejtharová VIII. kategorie 1. místo s postupem
T. Bajcura T. Michl a V. Rejthar  III. kategorie 1. místo s postupem

Datum

Název akce

V kolik hodin

Místo konání

29.09.-
06.10.2024

Ústřední kolo soutěžní přehlídky výtvarného oboru ZUŠ   ZUŠ Miloslava Stibora
29.06.-01.09. Hlavní prázdniny    
27.06. Třídní výlet žáků pí uč. Dietzové   Liberec
26.06. Koncert žáků ze tříd pí uč. Šulcové a p. uč. Kostky 16:30 sál ZUŠ
25.06. Závěrečný koncert třídy pí uč. Vaňkové 16:00 sál ZUŠ
24.06. Závěrečná třídní přehrávka žáků pí uč. Bendákové 16:00 sál ZUŠ
23.06. RogaloDC 16:00 Rogalo, Smetanovo nábřeží
21.06. Závěrečný koncert žáků pí uč. Jetelové 16:30 sál ZUŠ
20.06. Třídní přehrávka p. uč. Lukeše 16:30 sál ZUŠ
19.06. Koncert žáků pí uč. Hančové 15:00 půda ZUŠ
19.06. Závěrečný koncert třídy p. uč. Rejmana 16:30 sál ZUŠ
18.06. Třídní koncertík žáků pí uč. Horákové 16:30 sál ZUŠ
17.06. Klasifikační porada 11:00 sborovna
16.06. RogaloDC 16:00 Rogalo, Smetanovo nábřeží
13.-16.06. Ústřední kolo soutěže ZUŠ v přednesu   JAMU, Brno
13.06. Koncert kytarové třídy pí uč. Vaňkové 17:00 Synagoga Děčín
10.-13.06. Postupové zkoušky    
09.06. RogaloDC 16:00 Rogalo, Smetanovo nábřeží
07.-08.06. Ústřední kolo soutěžní přehlídky pro jazzové soubory a taneční orchestry   ZUŠ Litvínov
08.06. Vítání občánků /LDO/ 10:00 Obřadní síň, Magistrát Děčín
07.06. Noc kostelů /pí uč. Vaňková, Hančová, Šulcová/ 19:30 Kostel Husovo nám.
07.06. ZUŠkohraní v Pivovaru Pozvánka 16:30 Centrum Pivovar
07.06. Závěrečný koncert třídy pí uč. Dushek 16:00 sál ZUŠ
06.06. Závěrečný koncert k Roku české hudby 2024 "Proč bychom se netěšili" Pozvánka 17:00 Divadlo Děčín
05.06. Koncert žáků pí uč. Waldaufové "Máme rádi klavihraní" 16:30 sál ZUŠ
04.06. Absolventský koncert II. 17:00 sál ZUŠ
03.06. Třídní koncert žáků pí uč. Cvejnové 16:30 sál ZUŠ
02.06. RogaloDC 16:00 Rogalo, Smetanovo nábřeží
31.05. Kdo (si) hraje, nezlobí II. - závěrečné vystoupení starších žáků LDO 16:30 sál ZUŠ
28.-31.05. Ústřední kolo soutěžní přehlídky literárně dramatického oboru - Přednes, dramatický výstup a literární tvorba   ZUŠ Uherské Hradiště
30.05. Absolventský koncert I. 17:00 sál ZUŠ
27.-29.05. Talentové zkoušky 13:00-16:15 sál ZUŠ
27.-28.05. Kolokvium ředitelů /pí ředitelka Jetelová/   Varnsdorf
28.05. Třídní předehrávka žáků pí uč. Waldaufové 16:30 sál ZUŠ
26.05. RogaloDC - Den nejen pro seniory 14:00 Rogalo, Smetanovo nábřeží
25.05. Koncert "Hrají děti mých klavírních dětí" pí uč. Horákové 17:00 Zámek Děčín
24.-26.05. Ústřední kolo soutěže ZUŠ - Hra na kytaru   ZUŠ F. L. Gassmanna Most
24.05. Kdo (si) hraje, nezlobí I. - závěrečné vystoupení mladších žáků LDO 16:30 sál ZUŠ
23.05. Interní koncert 16:30 sál ZUŠ
22.05. Přehrávka žáků pí uč. Horákové 16:30 sál ZUŠ
20.05. Porada zaměstnanců 11:00 sborovna
17.05. Třídní koncert pí uč. Solodovnikové 16:00 sál ZUŠ
16.-19.05. Ústřední kolo soutěže ZUŠ - Hra na smyčcové nástroje   ZUŠ Liberec
16.05. Flétničkou to začíná - program dechového odd. v družině 13:30 ZŠ Komenského nám.
15.05. Živá Křížovka 17:00 Křížova ul, Děčín
15.05. Koncert žáků ze tříd pí uč. Haňkové a Haňkové ml. 16:30 sál ZUŠ
13.05. Koncert žáků pí uč. Haňkové a Haňkové ml. 16:30 Zámek Děčín
10.05. Ústřední kolo soutěžní přehlídky pro dechové orchestry   ZUŠ Veselí nad Moravou
10.05. ZUŠkohraní v Pivovaru Pozvánka 16:30 Centrum Pivovar
04.05. Vítání občánků /LDO/ 10:00 Obřadní síň, Magistrát Děčín
03.05. Třídní koncert p. uč. Bucha 16:30 sál ZUŠ
01.05. Koncert žáků pí uč. Dietzové 15:00 Velké Březno
25.-28.04. Ústřední kolo soutěže ZUŠ - Hra na klavír   ZUŠ Taussigova, Praha 8
24.04. Absolventský koncert žáků pí uč. Horákové 17:00 sál ZUŠ
23.04. Interní koncert 16:30 sál ZUŠ
21.-22.04. Krajské kolo recitační soutěže Dětská scéna 09:00 Městská knihovna Louny
17.04. Matyáš Hon ze třídy Ireny Dietzové jako předskokan Ludmily Pavlové a Aleny Grešlové 19:00 Divadlo Děčín
15.04. Speciální porada ke Dni učitelů s kulturním programem + FKSP 10:00 sál ZUŠ
12.04. Klavírní putování   Teplice
12.04. ZUŠkohraní v Pivovaru Pozvánka Foto 16:30 Centrum Pivovar
11.04. Krajské kolo soutěže ve hře na housle   Teplice
06.-07.04. Regionální přehlídka studentského a experimentálního divadla Punkový Píseček /LDO/    
06.04. Vítání občánků /LDO/ 10:00 Obřadní síň, Magistrát Děčín
05.04. Krajské kolo soutěže ve hře na kytaru   Ústí n/L
04.04. Třídní přehrávka žáků pí uč. Dietzové 15:00 sál ZUŠ
28.03. Velikonoční prázdniny    
27.03. Porada ředitelů KÚÚK /pí ředitelka Jetelová/ 10:00 KÚÚK
27.03. Malád hudební scéna /p. uč. Buch/ Pozvánka 18:00 ZŠ Jurta
25.03. Pěvecká soutěž Karlovarský skřivánek - celostátní kolo   Karlovy Vary
24.03. Zástup stinných - inspirativní představení LDO na přehlídce Děčínská brána Foto 13:15 Divadlo Děčín
23.03. Casting pěvecké soutěže Top Voice /pí uč. Haňková ml./   Teplice
22.-23.03. Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír Foto Výsledky   Litvínov
20.03. Interní koncert 16:30 sál ZUŠ
18.03. Porada zaměstnanců 11:00 sborovna
16.-17.03. Krajské kolo soutěže ZUŠ v přednesu Úspěchy Foto 08:30 ZUŠ Ústí n/L
15.03. ZUŠkohraní v Pivovaru Pozvánka Foto 16:30 Centrum Pivovar
13.03. Saxofonové trio ze třídy p. uč. Rejmana jako předskokani Alinde Quintetu Video 19:00 Divadlo Děčín
13.03. Okresní kolo recitační soutěže Dětská scéna 09:00 DDM Teplická ul.
06.03. Koncert pro seniory /p. uč. Rejman/ 15:00 Klub seniorů
05.03. Vzhůru do pohádky /vystoupení LDO pro družinu/ Foto 14:30 ZŠ Vojanova
02.03. Vítání občánků /LDO/ 10:00 Obřadní síň, Magistrát Děčín
29.02. Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na kytaru, smyčce Foto kytary Výsledky   Děčín
29.02. Bílý koncert Pozvánka Foto 16:30 sál ZUŠ
28.02. Smyčcový soubor jako předskokani smyčcového Kvarteta Apollon Foto 19:00 Divadlo Děčín
28.02. Třídní koncert žáků p. uč. Kotka a Rosenberga Pozvánka Výsledky 17:00 sál ZUŠ
28.02. Městské kolo recitační soutěže Dětská scéna Foto 09:00 DDM Teplická ul.
27.02. Přehrávka žáků p. uč. Žaluda 17:00 sál ZUŠ
27.02. Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír Foto Výsledky   Varnsdorf
26.02. Porada zaměstnanců 11:00 sborovna
22.,23.,26.02. Kontrola hospodaření s veřejnými prostředky za období roku 2024 /KÚÚK/   ZUŠ
23.02. Ředitelské putování 09:30 ZUŠ Teplice
23.02. Školní kolo recitační soutěže Dětská scéna  16:00 sál ZUŠ
22.02. Interní koncert 16:30 sál ZUŠ
21.02. Školení FKSP 09:30 KÚÚK
21.02. Pěvecká soutěž Skřivánek - regionální kolo Výsledky   DDM Teplická ul.
17.02. Seminář Hlas v nás /pí uč. Nedvědová/   Louny
12.02.-18.02. Jarní prázdniny    
09.02. ZUŠkohraní v Pivovaru Pozvánka Foto 16:30 Centrum Pivovar
08.02. Pololetní koncert třídy pí uč. Vaňkové 16:00 sál ZUŠ
07.02. Třídní koncert žáků pí uč. Bendákové 16:00 sál ZUŠ
03.02. Vítání občánků /LDO/ 10:30 Obřadní síň, Magistrát Děčín
02.02. Pololetní prázdniny    
01.02. Jsme v půlce! - pololetní koncert žáků pí uč. M. Jetelové Pozvánka Foto 16:30 sál ZUŠ
31.01. Školní kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír Foto Výsledky   sál ZUŠ
29.01. Pololetní koncert žáků Heleny Cvejnové  Foto 16:30 sál ZUŠ
26.01. Pololetíme - pololetní vystoupení vybraných žáků LDO Foto 16:30 sál ZUŠ
25.01. Třídní přehrávka žáků p. uč. Lukeše 16:30 sál ZUŠ
24.01. Naši žáci jako předskokani klavírního tria Trio Bohémo Foto a Video 19:00 Divadlo Děčín
24.01. Školní kolo soutěže ZUŠ ve hře na housle a kytary Výsledky Foto 14:00 sál ZUŠ
23.01. Interní koncert  Foto 16:30 sál ZUŠ
19.01. ZUŠkohraní v Pivovaru Pozvánka Foto 16:30 Centrum Pivovar
19.01. Předehrávka žáků pí uč. Waldaufové 14:00 sál ZUŠ
18.01. Pololetní koncert třídy pí uč. Dushek Foto Video 16:00 sál ZUŠ
15.01. Klasifikační porada 11:00 sborovna
12.01. Seminář LDO /pí uč. Nedvědová/   Louny
06.01. Vítání občánků /LDO/ 11:00, 11:30 Obřadní síň, Magistrát Děčín
23.12-02.01. Vánoční prázdniny    
21.12. Koncert bicího oddělení Foto 17:00 sál ZUŠ
20.12. Zimní třídní koncertík pí uč. Horákové 16:30 sál ZUŠ
20.12. Předvánoční koncert DSO /Pomněnky/ 19:00 Divadlo Děčín
19.12. Předvánoční koncert DSO /Pomněnky/ 19:00  Divadlo Děčín
19.12. Sněhánky - vystoupení LDO pro družinu ZRUŠENO PRO NEMOC 14:00 ZŠ Vojanova
19.12. Vánoční koncert třídy p. uč. Rejmana 16:30 sál ZUŠ
18.12. Předvánoční porada zaměstnanců s kulturním programem + FKSP 10:00 sál ZUŠ
16.-17.12. Adventní koncerty na Staroměstském nám. /Pomněnky/  Foto 18:00 Staroměstské nám., Praha
17.12. Zpívání na zámeckém adventním trhu /Nora Černá, Štěpán Svoboda ze třídy pí uč. Haňkové ml./ Pozvánka 11:45 Zámek Děčín
15.12. A tak zase po roce, budou tady Vánoce /LDO/ ZRUŠENO PRO NEMOC 16:30 sál ZUŠ
15.12. ZUŠkohraní v Pivovaru Pozvánka Foto 16:30 Centrum Pivovar
14.12. Vánoční koncert Tři oříšky pro Hudebku Pozvánka Foto Video 17:00 Divadlo Děčín
13.12. Koncert žáků p. uč. Rejmana 18:00 DOZP Želenice
13.12. Koncert žáků ze tříd pí uč. Šulcové a p. uč. Kostky Foto 16:30 sál ZUŠ
12.12. Vánoční ZUŠkohraní na Husově nám. Foto 16:00 Husovo nám., Děčín
11.12. Koncert žáků ze tříd pí uč. Haňkové a Haňkové ml. Foto 16:30 sál ZUŠ
11.12. Porada zaměstnanců - vánoční koncert ZRUŠENO 11:30 sborovna
10.12. Soustředění Pomněnek 09:00 ZUŠ
08.12. Vánoční koncert žáků pí uč. Solodovnikové a p. uč. Bucha Pozvánka 16:30 sál ZUŠ
07.12. Koncert žáků ze třídy p. uč. Zajace 17:00 sál ZUŠ
07.12. Vystoupení LDO pro VU3V ZRUŠENO PRO NEMOC 10:00 Muzeum Děčín
06.12. Malá hudební scéna /p. uč. Buch/ Pozvánka   Foto 09:00 ZŠ Jurta, Nebočady
06.12. Vánoční koncert žáků pí uč. Hančové 15:00 sál ZUŠ
04.12. Třídní klavihraní žáků ze třídy pí uč. Waldaufové Pozvánka 16:30 sál ZUŠ
03.12. Adventní koncert žáků pí uč. Haňkové a Haňkové ml. Pozvánka ZRUŠENO PRO NEMOC 16:30 Kostel Bynov
03.12. Slet andělů z knihovny s hlasy Loly Černohousové a Kláry Magdaleny Dimitrovové Video 17:00 Parkoviště u Knihovny
03.12. Adventní koncert ve vánoční uličce v Křížovce Foto Video 1 Video 2 15:30 Křížova ul., Děčín
02.12. Vítání občánků /LDO/   Obřadní síň, Magistrát Děčín
01.12. Vánoční koncert třídy pí uč. Dietzové Foto Video 1 Video 2 Video 3 18:00 sál ZUŠ
27.11. Nahrávání hlasů pro vánoční anděly /LDO/ Foto   ZUŠ
26.11. Slávek Benda + Big band Klatovy /Pomněnky/ Pozvánka Foto 18:00 Divadlo Děčín
24.11. Seminář Dokumentární divadlo s dětmi aneb stopaři příběhů /pí uč. Nedvědová/    
24.11. Pracovní přehrávka žáků pí uč. Horákové 16:00 sál ZUŠ
22.11. Mezinárodní festival Tóny nad městy 2023 - koncert Giuseppe Lo Cicera /jako předskokani Zora Voděrková, Jiří Seidl/ Foto 19:00 Divadlo Děčín
18.11. Rozsvícení vánočního stromu /Poupata/ 15:00 Centrum Pivovar
18.11. Soustředění LDO Foto   sál ZUŠ
15.11. Interní koncert Foto 16:30 sál ZUŠ
10.11. ZUŠkohraní v Pivovaru Pozvánka Foto 16:30 Centrum Pivovar
10.11. Seminář Technika populárního zpěvu II /pí uč. Haňková ml., p. uč. Kostka, Kotek, Rosenberg/ Foto   Konzervatoř Teplice
09.11. Klavírní putování Pozvánka Foto 18:00 Terezín
08.11. Předávání ocenění hasičům /pí uč. Haňková a Haňková ml./ Foto 10:00 Zámek Děčín
07.11. Podzimní koncert DSO 19:00 Divadlo Děčín
06.11. Porada zaměstnanců 11:00 sborovna
04.11. Vítání občánků /LDO/ Foto 09:00 Obřadní síň, Magistrát Děčín
03.11. Minipředehrávka žáků pí uč. Waldaufové 14:00 sál ZUŠ
listopad Výstava žáků výtvarného oboru Svět očima dětí Foto   Městská knihovna Děčín, 2. patro
26.-27.10. Podzimní prázdniny    
21.10. Přátelský koncert pěveckých sborů /Pomněnky/ Plakát Foto Video 16:00 KD Krásná Lípa
19.10. Interní koncert  Foto 16:30 sál ZUŠ
17.10. Seminář Aktivní řeč a krása slova /pí uč. Nedvědová/    
11.-12.10. Valná hromada AZUŠ /pí ředitelka Jetelová/   Praha
07.10. Vítání občánků /LDO/ Foto 09:00 Obřadní síň, Magistrát Děčín
06.10. Online porada ředitelů ZUŠ Ústeckého kraje 10:00  
06.10. Minipředehrávka žáků pí uč. Waldaufové 14:00 sál ZUŠ
03.10. Koncert Felixe Slováčka Foto 10:00 Kino Sněžník
02.10. Porada zaměstnanců 11:00 sborovna
02.10. Požární hlídky 10:30 sborovna
23.09. Klavírní seminář /pí uč. Dushek/   Gymnázium a Hudební šk. hl.m. Prahy
21.-24.09. Soustředění pěveckého sboru Pomněnky   Lhotsko
21.-22.09. Výjezdní pracovní setkání ředitelů KÚÚK /pí ředitelka Jetelová/   Rumburk
15.09. Zahájení výstavy Libverda 2023 /saxofonové trio ze třídy p. uč. Rejmana/ 10:00 SŠZaZe A. E. Komerse, Libverda
13.09. Porada ředitelů ZUŠ Ústeckého kraje 09:00 ZUŠ Litoměřice
11.09. Porada zaměstnanců 11:00 sborovna
07.09. Domluva rozvrhu třídy pí uč. Vaňkové 15:30 sál ZUŠ
06.09. Domluva rozvrhu LDO 17:00 sál ZUŠ
05.-06.09. Dodatečné talentové zkoušky 13:00-16:15 sál ZUŠ
30.08. Zahajovací porada 10:00 sborovna
01.07.-03.09. Hlavní prázdniny    

Výsledky talentových zkoušek pro školní rok 2023/2024

 

HUDEBNÍ OBOR:

Přijatí žáci:

679 715 744 774 814
681 717 745 777 815
682 719 746 778 816
683 720 749 783 817
684 722 751 784 819
688 723 752 786 820
689 725 753 790 827
690 728 754 793 829
691 729 755 796 833
693 733 757 797 836
696 734 762 798 837
697 735 766 800 838
700 737 767 802 841
702 738 768 803 843
706 740 770 806 843
708 741 771 808  
710 742 772 809  
713 743 773 810  

 

Nepřijatí žáci:

685 707 747 776 805
686 727 748 785 811
705 736 750 799  

 

 _______________________________________________________________________

 

VÝTVARNÝ OBOR:

Přijatí žáci:

724 801 704 760 813
698 756 769 826 714
712 804 765 782 692
709 721 726 739 703
775 832 835 795 828
791 824 779 830 822
701 694 780 831 7000
823 732 825 818 7001
821 807 718 787  

 

Nepřijatí žáci:

794 695 680

 

  _______________________________________________________________________

 

LITERÁRNĚ DRAMATICKÝ OBOR:

Přijatí žáci:

699 731 763 792
716 758 764 834
730 761 781 839

 

Nepřijatí žáci:

788
789
812


 _______________________________________________________________________
 

Jak postupovat v případě, že jsem přijat do ZUŠ:

  • První školní den se dostavíte osobně do ZUŠ (4. září 2023 od 9:00 do 16:00)
  • Rozdělení nových žáků ke kantorům bude vyvěšeno na nástěnce v přízemí.
  • Dalším krokem je domluva rozvrhu u svého kantora – s ním si domluvíte, který den a v jakém čase bude probíhat výuka po celý školní rok.
  • Žáci Hudebního oboru si v přízemí domluví rozvrh Hudební nauky (uč. č.5).

Pokud si nebudete vědět rady, vedoucí oddělení Vám pomohou, případně sdělí, ke kterému učiteli jste přiřazeni. (Seznam vedoucích oddělení naleznete také na nástěnce v přízemí budovy)

V případě, že jste nebyli přijati z důvodu naplnění kapacity školy, můžete být v průběhu tohoto školního roku ještě kontaktováni, a to v případě, že by se uvolnilo místo na Vámi zvolený obor.

Dodatečné talentové zkoušky pro školní rok 2023/2024 bude probíhat 5. a 6. září 2023. Sledujte naše stránky www.zusdc.cz