Telefon: 412 532 035     
email: zusdc@zusdc.cz
facebook.com/zusdc

INFORMACE

Akce 2022/2023

Datum

Název akce

V kolik hodin

Místo konání

30.08. Zahajovací porada 10:00 sborovna
01.07.-03.09. Hlavní prázdniny    
29.06. Závěrečné vystoupení LDO 2 17:00 sál ZUŠ
29.06. Výlet Zvířátka v hudbě /třída pí uč. Dietzové/ Pozvánka   Troja, Praha
28.06. Terezínské střípky - absolventské představení LDO Pozvánka 17:00 sklep ZUŠ
28.06. Na tónech klavíru hurá na prázdniny! - třídní koncertík žáků pí uč. Horákové Pozvánka 16:30 sál ZUŠ
27.06. Závěrečná přehrávka třídy pí uč. Vaňkové 17:15 sál ZUŠ
26.06. Závěrečné vystoupení žáků pí uč. Bendákové 16:30 sál ZUŠ
23.06. Absolventský koncert R. Pomichálkové a D. Sufčákové ze třídy pí uč. M. Jetelové Pozvánka Foto 16:30 sál ZUŠ
22.06. Koncert pěveckých sborů /Pomněnky, Kvítek/ 16:30 Synagoga Děčín
22.06. Třídní přehrávka žáků p. uč. Lukeše 16:30 sál ZUŠ
21.06. Závěrečný koncert žáků pí uč. Hančové 16:30 půda ZUŠ
21.06. Závěrečný koncert žáků p. uč. Rejmana 16:30 sál ZUŠ
20.06. Závěrečná přehrávka žáků pí uč. Šulcové a p. uč. Kostky 16:30 sál ZUŠ
19.06. Klasifikační porada + FKSP 10:00 sál ZUŠ
18.06. RogaloDC /Kvítek, Pomněnky/ 16:00 Rogalo, Smetanovo nábřeží
16.06. Závěrečné vystoupení LDO 1 17:00 sál ZUŠ
14.06. Porada ekonomů 09:00 KÚÚK
14.06. Slavnostní udílení cen města Děčín nejúspěšnějším žáků roku /František Petřík, Tomáš Kvapil, Jan Miškovský/ Úspěchy   Zámek Děčín
12.-15.06. Postupové zkoušky    
11.06. RogaloDC Foto 16:00 Rogalo, Smetanovo nábřeží
11.06. BigBand na Malé Paříži 14:00 Teplice
10.06. Okouzlení klavírem /žáci pí uč. Waldaufové/ Foto 09:00 Wieserův dům, Terezín
09.06. Koncert Big Bandu 20:00 Nová Oleška
09.06. Třídní koncert žáků pí uč. Solodovnikové 18:00 sál ZUŠ
09.06. Světlo za Lidice - celostátní přehlídka dětských pěveckých sborů /Pomněnky/   Památník Lidice
09.06. ZUŠkohraní v Pivovaru Pozvánka Foto 16:30 Centrum Pivovar
09.-15.06. Seminář Dětská scéna /pí uč. Nedvědová/   Svitany
08.06. Koncert kytarové třídy pí uč. Vaňkové 17:00 Synagoga
08.06. Závěrečná přehrávka žáků pí uč. Dushek 16:00 sál ZUŠ
07.06. Závěrečný koncert v Divadle "ZUŠ čaruje" Pozvánka Video Foto 17:00 Divadlo Děčín
06.06. Závěrečné výstoupení žáků pí uč. Cvejnové 17:15 sál ZUŠ
05.06. Klavírní čáry aneb kouzelný dotek paprsku hudby - koncert žáků pí uč. Waldaufové 16:30 sál ZUŠ
04.06. RogaloDC /Moctet, Poupata/ 16:00 Rogalo, Smetanovo nábřeží
02.06. Přehlídková soutěž ve hře na smyčcové nástroje /pí uč. Dietzová/ Pozvánka 15:00 Zámek Libouchec
02.06. Závěrečný koncert žáků ze třídy pí uč. Brožové 16:00 sál ZUŠ
01.06. Třídní přehrávka žáků pí uč. Dietzové 17:00 sál ZUŠ
31.05. Vernisáž výstavy Jak bydlely panenky? /pěvecký sbor Poupata/ Pozvánka 17:00 Muzeum Děčín
29.-31.05. Talentové zkoušky    
29.-30.05. Kolokvium ředitelů ZUŠ Ústeckého kraje/pí ředitelka D. Jetelová/   Perlová voda
28.05. Den nejen pro seniory /Big Band/ 14:00 Rogalo, Smetanovo nábřeží
26.05. Terezínské střípky - absolventské představení LDO (PŘIPRAVUJEME NOVÉ TERMÍNY) Pozvánka Foto 16:30, 17:30 sklep ZUŠ
25.05. Koncert pro Centrum soc. služeb Želenice /p.uč. Rejman/ 15:00 Želenice
25.05. 7. Interní koncert Foto 16:30 sál ZUŠ
24.05. Absolventský koncert II Pozvánka  Foto 17:00 sál ZUŠ
24.05. Ukázka dechových dřevěných nástrojů pro družinu ze ZŠ Máchovo nám. 13:30 sál ZUŠ
23.05. Absolventský koncert I Pozvánka  Foto 17:00 sál ZUŠ
21.05.-01.06. ZUŠ OPEN    
25.05. Koncert pro Centrum sociálních služeb Želenice /p.uč. M. Rejman/ 15:00 CSS Želenice
23.05. Workshop o propagaci, tvorbě plakátů a prezentaci na internetu /pí uč. M. Jetelová/   Slaný
22.05. Závěrečný koncert a postupové zkoušky žáků pí uč. Švarné Pozvánka 17:00 sál ZUŠ
22.05. Porada zaměstnanců 11:00 sborovna
18.05. Třídní předehrávka žáků pí uč. Waldaufové 16:00 sál ZUŠ
17.05. Koncert kytarové třídy pí uč. Vaňkové 17:00 Synagoga
17.05. Seminář LDO /pí uč. Nedvědová/   Praha
15.05. Třídní koncert žáků p. uč. Bukha 17:00 sál ZUŠ
14.05. Vystoupení na zámeckém trhu /Kvítek, Pomněnky/ 13:00 Zámek Děčín
12.05. ZUŠkohraní v Pivovaru Pozvánka Foto 16:30 Centrum Pivovar
11.05. Jarní koncert na Zámku /pí uč. Haňková a Haňková ml./ Pozvánka  Foto 16:30 Rohový sál, Zámek Děčín
10.05. Koncert žáků pí uč. Píštěkové a p. uč. Rosenberga Pozvánka 17:00 sál ZUŠ
09.05. Koncert klavírní třídy pí uč. Wagner 17:15 sál ZUŠ
28.04. Veřejné vystoupení Jaroslava Svěceného u příležitosti otevření Galerie Martin Pozvánka 17:30 sál ZUŠ
28.04. Neveřejné hudební setkání Jaroslava Svěceného s našimi žáky Pozvánka Foto 16:45 sál ZUŠ
26.04. 6. Interní koncert 16:30 sál ZUŠ
22.-23.04. Recitační soutěž Dětská scéna - krajské kolo /pí uč. Nedvědová/ Úspěchy Foto   Louny
22.04. Krajské kolo soutěže ZUŠ - hra na EKN   Konzervatoř Teplice
21.04. Krajské kolo soutěž pěveckých sborů /Kvítek, Pomněnky/   Litoměřice
21.04. Absolventský koncert žáků pí uč. Horákové Pozvánka 16:30 sál ZUŠ
20.04. Soutěžní přehlídka Pianoforte per tutti /pí uč. Waldaufová/ Úspěchy   Příbor
19.04. Malá hudební scéna /p. uč. Bukh/ Pozvánka  Foto 09:00 ZŠ Jurta, Nebočady
19.04. Předehrávka nejmladších žáků pí uč. Waldaufové 16:30 sál ZUŠ
18.04. Klavírní putování - Cyklus koncertů žáků základních uměleckých škol z Ústeckého kraje 18:00 ZUŠ Varnsdorf
18.04. Na vlnách fantazie 5 /pí uč. Nedvědová, Švarná/ 17:00 Café Prostoru
17.04. Speciální porada ke Dni učitelů s kulturním programem + FKSP 10:00 sál ZUŠ
14.04. ZUŠkohraní v Pivovaru Pozvánka Foto 16:30 Centrum Pivovar
12.04. Neveřejná předehrávka nejmladších žáků pí uč. Waldaufové Pozvánka 16:30 sál ZUŠ
06.04. Velikonoční prázdniny    
30.03. Klavírní putování - Cyklus koncertů žáků základních uměleckých škol z Ústeckého kraje Foto 18:00 ZUŠ Ústí n/L
30.03. Online schůzka ředitelů ZUŠ Ústeckého kraje /pí ředitelka Jetelová/ 10:00  
29.03. Seminář "Technika populárního zpěvu" /pí uč. Haňková, Píštěková, p. uč. Kostka, Rosenberg/ 09:30 Konzervatoř Teplice
25.03. Krajské kolo soutěže ZUŠ - komorní hra smyčcové nástroje   ZUŠ Litoměřice
23.03. Krajské kolo přehlídky sborového zpěvu  Foto   MD Žatec
23.03. Zelený koncert /vystoupení žáků hudebního oboru zahalených do zelené barvy/ Pozvánka Foto Video 17:00 sál ZUŠ
22.03. Porada ředitelů KÚÚK 10:00 KÚÚK
21.03. 5. Interní koncert 16:30 sál ZUŠ
20.03. Porada zaměstnanců 11:00 sborovna
17.03. Na vlnách fantazie 5 /pí uč. Nedvědová, Švarná/ 17:00 Café Prostoru
17.03. ZUŠkohraní v Pivovaru Pozvánka Foto 16:30 Centrum Pivovar
15.03. Malá hudební scéna /p. uč. Bukh/ Pozvánka   ZŠ Jurta, Nebočady
15.03. Okresní kolo recitátorské soutěže Dětská scéna Úspěchy Foto   DDM Teplická
10.-11.03. Krajské kolo soutěže LDO - kolektivní projev   ZUŠ FLG Most
08.03. Koncert pro seniory "Zlatý podzim" /p. uč. Rejman/ 15:00 Klub seniorů, Bezručova ul.
06.03. Krajské kolo soutěže ZUŠ - komorní hra dechové nástroje Úspěchy Foto   ZUŠ FLG Most
02.03. Koncert pro Klub seniorů v Bezručově ul. /p. uč. Rejman/ 14:30 Klub seniorů, Bezručova ul.
01.03. Městské kolo recitační soutěže Dětská scéna 09:00 DDM Teplická
27.02. Kontrola PO, dokumentace /vedení školy/ 10:00  
25.02. Zimní koncert Big Bandu ZUŠ Děčín 19:30 Velký sál ČVUT - Kokos
23.02. 4. Interní koncert  Foto 16:30 sál ZUŠ
22.02. Pololetní koncert kytarové třídy pí uč. Vaňkové 16:00 sál ZUŠ
21.02. Pěvecká soutěž Děčínský skřivánek /pí uč. Haňková, Píštěková, p. uč. Rosenberg/ Foto Úspěchy 09:00 DDM Děčín
21.02. Okresní kolo soutěže ZUŠ - komorní hra dechové nástroje, komorní hra smyčcové nástroje, hra na EKN, hra na akordeon Foto Úspěchy 10:00 sál ZUŠ
20.02. Kontrola OSSZ 08:20  
17.02. Školní kolo recitační soutěže Dětská scéna 16:00 sál ZUŠ
17.02. ZUŠkohraní v Pivovaru Pozvánka Foto 16:30 Centrum Pivovar
15.02. Klavírní putování - Cyklus koncertů žáků základních uměleckých škol z Ústeckého kraje Pozvánka Foto 17:00 sál ZUŠ
14.02. Na vlnách fantazie 4 /pí uč. Nedvědová, Švarná/ 17:00 Café Prostoru
13.02. Porada zaměstnanců 11:00 sál ZUŠ
06.-12.02. Jarní prázdniny    
03.02. Pololetní prázdniny    
02.02. Pololetní vystoupení LDO 2 17:00 sál ZUŠ
01.02. Pololetní vystoupení LDO 1 17:00 sál ZUŠ
01.02. Generálka Beatlesmania /žáci v doprovodu pí uč. Dietzové/ 15:30 Divadlo Děčín
31.01. Pololetní vystoupení žáků p uč. Bendákové 16:30 sál ZUŠ
27.01. Pololetní koncert žáků pí uč. Šulcové 16:00 sál ZUŠ
26.01. Pololetní koncert žáků pí uč. Dushek 16:00 sál ZUŠ
25.01. 3. Interní koncert  Foto 16:30 sál ZUŠ
23.01. Pololetní koncert třídy pí uč. Cvejnové  Foto 16:30 sál ZUŠ
21.01. Seminář "Vědomé zpívání - metodika výuky zpěvu" /pí uč. Haňková ml., p. uč. Kostka/ 09:00 Konzervatoř Teplice
20.01. ZUŠkohraní v Pivovaru Pozvánka Foto 16:30 Centrum Pivovar
19.01. Sněhánky /vystoupení LDO pro družinu/ Foto 14:00 ZŠ Vojanova
18.01. Na vlnách fantazie 3 /pí uč. Nedvědová, Švarná/ Foto 17:00 Café Prostoru
18.01. Pololetní koncert třídy pí uč. Vaňkové 16:00 sál ZUŠ
16.01. Klasifikační porada 11:00 sál ZUŠ
16.01. Prověrky BOZP /vedení školy/ 09:00 ředitelka 
23.12.-02.01. Vánoční prázdniny    
21.12. Filmový a muzikálový klavír - koncert žáků pí uč. Waldaufové Pozvánka 16:30 sál ZUŠ
20.-21.12. Předvánoční koncerty Děčínského symfonického orchestru /Elisabeth Nicholas Conlon ze třídy pí uč. Dushek/ Foto 19:00 Divadlo Děčín
20.12. Vánoční koncert třídy p. uč. Rejmana 16:30 sál ZUŠ
19.12. Porada zaměstnanců s kulturním programem + FKSP 10:00 sál ZUŠ
16.12. Vánoční koncert žáků pí uč. M. Jetelové Pozvánka Foto 16:30 sál ZUŠ
15.12. Prosincové hraní žáků pí uč. Horákové 16:30 sál ZUŠ
15.12.
Benchlearning pro členy vedení ZUŠ (Vize a styly řízení) /pí ředitelka D. Jetelová/
09:00 online
15.12. Předvánoční koncert žáků ZUŠ Děčín a sborečku ZŠ Děčín Bynov /p.uč. Rejman/ 16:00 Dům s pečovatelskou službou, Bynov
14.12. Vánoční koncert "Pohádkové Vánoce" Pozvánka Foto Video 17:00 Městské Divadlo Děčín
14.12. Sněhánky - vystoupení LDO pro družinu ZŠ Vojanova 14:00 ZŠ Vojanova
13.12. Vánoční klavírní koncert žáků pí uč. Hančové 16:30 sál ZUŠ
12.12. Porada zaměstnanců 12:00 Sborovna
11.12. Zámecký adventní trh /Pomněnky, Kvítek, Nora Černá - pí uč. Haňková ml./   Zámek Děčín
09.12. ZUŠkohraní v Pivovaru Pozvánka 16:30 Centrum Pivovar
08.12. Zimní kytarový koncert žáků pí uč. Švarné ZRUŠENO pro nemoc 17:30 sál ZUŠ
07.12. Adventní koncert na Husově náměstí Foto 14:00 Husovo nám., Děčín
07.12. Vánoční koncert žáků pí uč. Haňkové a Haňkové ml. 16:00 sál ZUŠ
06.12. Vánoční koncert - Z filmů a pohádek /p. uč. Rosenberg, pí uč. Píštěková/ Pozvánka 17:30 sál ZUŠ
05.12. Předvánoční koncert žáků pí uč. Solodovnikové a p.uč. Bukha  Foto 17:00 sál ZUŠ
03.12. Klavírní seminář Mgr. Petera Toperczera /pí uč. Dushek/   Konzervatoř Teplice
03.12. Vánoční koncert žáků pí uč. Dietzové Pozvánka  Foto 15:00 Trmice
02.12. Vánoční koncert bicího oddělení 17:00 sál ZUŠ
01.12. Adventní koncert pro Klub seniorů /p.uč. Rejman/ 14:30 Bezručova ul.
30.11. Adventní koncert na Husově náměstí Foto 14:00 Husovo nám., Děčín
28.11. Porada - plánování a organizace programu Vánočního koncertu 11:30 sál ZUŠ
27.11. Koncert na vánočním trhu /Pomněnky/ Foto 15:30 Parkoviště pod knihovnou
27.11. Adventní koncert v kostele Jména Panny Marie /pí uč. Haňková a Haňková ml./ Pozvánka  Foto 15:00 Kostel Jména Panny Marie, Bynov
26.11. Koncert BigBandu na Vánočním Food Marketu Foto 15:45 Parkoviště pod knihovnou
26.11. Koncert na pódiu na Staroměstském náměstí /Pomněnky/ 15:45 Praha
26.11. Koncert v Chrámu sv. Mikuláše /Pomněnky/  Foto 14:00 Praha
25.11. Koncert se zahraničními sbory v sále Hlahol /Pomněnky/ 19:00 Praha
25.11. Tajný koncert pro zaměstnance MMDěčín /L´cash band/ Foto Video 18:00 Střelnice, Děčín
25.11. Tónobraní - listopadové hraní třídy pí uč. Horákové Pozvánka  Foto 17:30 Zámek Děčín
25.11. Předadventní koncert žáků pí uč. Brožové 16:00 sál ZUŠ
24.11. Generálka tajného koncertu na Střelnici /L´cash band/ 18:00 Střelnice, Děčín
23.11. Porada organizačního týmu Vánočního koncertu 12:00 sál ZUŠ
22.11. 2. Interní koncert  Foto 16:30 sál ZUŠ
22.11. Neveřejná přehrávka sólových čísel na koncert v divadle 15:00 sál ZUŠ
19.11. Soustředění BigBandu - rytmická sekce 09:00 ZUŠ
15.11. Na vlnách fantazie /pí uč. Nedvědová, Švarná/ Pozvánka  Foto 17:00 Café Prostoru
15.11. Koncert kytarové třídy pí uč. Vaňkové Pozvánka  Foto 17:00 Synagoga
11.11. ZUŠkohraní v Pivovaru Pozvánka Foto 16:30 Centrum Pivovar
10.11. Sváteční koncert Kamily Nývltové - zazpívá Eliška Halgašová ze třídy pí uč. Haňkové ml. 19:00 Slovanský dům-Empire Hall, Praha
09.11. Výchovný koncert Severočeské filharmonie /žáci pí uč. Dietzové/ Foto 10:15 Teplice
07.11. Porada zaměstnanců 11:00 sál ZUŠ
04.11. Podzimní koncert žáků pí uč. Waldaufové Pozvánka 16:30 sál ZUŠ
03.11. Informační setkání ředitelů a zástupců škol a školských zařízení v rámci projektu MAP III ORP Děčín /pí ředitelka Jetelová/ 10:00 Magistrát města Děčín
02.11. Klavírní putování - Cyklus koncertů žáků základních uměleckých škol z Ústeckého kraje Pozvánka 18:00 ZUŠ Litoměřice
26.-27.10. Podzimní prázdniny    
20.-22.10. Valná hromada AZUŠ /pí ředitelka Jetelová/   Jičín
20.10. 1. Interní koncert Foto 16:30 sál ZUŠ
17.10. Minipředehrávka žáků pí uč. Waldaufové 18:00 sál ZUŠ
12.-18.10. Mezinárodní festival pěveckých sborů Cantate Catalunya Barcelona 2022 /Pomněnky/  Foto   Barcelona
15.10. Pěvecká soutěž Karlovarský hlas 2022 /p. uč. Rosenberg/ Foto   Karlovy Vary
13.10. Společné setkání ředitelů ZUŠ Ústeckého kraje /pí ředitelka Jetelová/ 10:00 ZUŠ E. Randové, Ústí nad Labem
12.10. Na vlnách fantazie /pí uč. Nedvědová, Švarná/ Pozvánka Foto 17:00 Café Prostoru
08.10. Flétnový kurz komorní hry s koncertem /pí uč. Jetelová/ Foto Video 10:00-20:00 Löbau, Německo
04.10. Kontrola hasičský sbor 09:00  
03.-07.10. Kontrola hospodaření KÚÚK    
03.10. Porada zaměstnanců 11:00 sál ZUŠ
03.10. Školení BOZP 10:00 sál ZUŠ
03.10. Požární hlídky 9:30 sál ZUŠ
01.10. Klavírní seminář improvizace 10:00-17:00 ZUŠ Litvínov
22.-23.09. Výjezdní pracovní setkání ředitelů speciálních škol, ZUŠ, DD, DDM a PPP ÚK /pí ředitelka Jetelová/   Dvůr Perlová voda
16.09. Zahájení výstavy Libverda /p. uč. Rosenberg, výtvarný obor/   Libverda Děčín
12.09. Porada zaměstnanců 11:00 sál ZUŠ
06.-07.09. Dodatečné talentové zkoušky 13:00-16:15 sál ZUŠ
30.08. Porada zaměstnanců 11:00 sál ZUŠ
01.07.-31.08. Hlavní prádzniny